Eurostep przekazuje posadzki epoksydowe.

Firma Eurostep Poland to najbardziej znany na rynku producent systemów posadzkowych i producent żywic. Oferta obejmuje zaawansowanej marki posadzki z żywic wykonane z różnego rodzaju materiałów, przeznaczone także do budownictwa mieszkaniowego, jak i na wielkopowierzchniowe przestrzenie. Są to tym samym posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Przedsiębiorstwo cechuje kamienne dywany zaawansowana jakość realizacji. Powierzone zlecenia cieszą się uznaniem, ponieważ są za każdym razem mocne i atrakcyjne. Niżej można znaleźć przegląd proponowanych rodzajów posadzek.

Odporne na mróz powierzchnie, jakimi są kamienne dywany, to doskonały pomysł na powierzchnię jednocześnie niebanalną jak i wytrzymałą. Są one wodoszczelne, użyteczne, odporne na kurzenie oraz nie zawodzą przez długi czas. Kamienne dywany wytwarza się na bazie żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ powierzchni, która wyjątkowo dobrze zdaje egzamin w magazynach jak również halach przemysłowych. Są one bardzo trwałe, więc nadają się jako zabezpieczenie powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe muszą być bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, ponieważ wyznaczają podstawę konstrukcyjną hal. Wykorzystana do produkcji tego typu nawierzchni żywica powoduje, że posadzka będzie mogła być wykorzystywana przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się głównie możliwością konserwacji i niedługim okresem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym typem powierzchni. To dlatego, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne jak również na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek wykonanych w najwyższej i prekursorskiej technologii.

eurostep posadzki